Jdi na obsah Jdi na menu

O NÁS

DOTACE & MARKETING SERVIS je poradenskou společností, která je orientována na zákazníka a jeho potřeby v oblasti veřejné podpory. Naší vizí je být vyhledávanou poradenskou společností se zaměřením na sportovní, spolkový a veřejný sektor, u které klienti nalézají správná řešení, finanční zdroje a úspěch.

Zaměřujeme se zejména na oblast dotačních titulů ministerstev ČR, krajských úřadů, statutárních měst a obcí a grantové tituly soukromého sektoru. U všech námi zpracovaných projektů je zajištěna dlouhodobá udržitelnost a vysoká úspěšnost při schvalování. Do našeho portfolia náleží i marketingová činnost.

S čím vám můžeme pomoci

DOTACE:

  • dotační a grantové poradenství;
  • zpracování žádostí o dotace;
  • administrace a vyúčtování dotací;
  • monitoring dotačních příležitostí.

MARKETING:

  • tvorba a administrace jednoduchý webových stránek;
  • marketingová spolupráce.

Proč zvolit DOTACE & MARKETING SERVIS

Využijete všechny možnosti veřejné i soukromé podpory - naší velkou předností je schopnost optimalizovat veřejnou i soukromou podporu pro Váš projekt. V oblasti marketingu se zaměřujeme na internetové prostředí a vytvoření ideálních marketingových nástrojů pro Vaše potřeby.

Kvalita 

Našim základem je odborná činnost v oblasti dotací i marketingu. Díky svým zkušenostem dokážeme objektivně posoudit plány našich klientů a jejich soulad s dotačními programy, výzvami či jinými formami veřejné či soukromé podpory.   

Férová cenová politika a bonus z úspěchu

Nepatříme k poradenským společnostem, které chtějí dosáhnout rychlého zisku na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči našim klientům. Naše klienty si udržujeme dlouhodobě a chceme, aby byli s naší prací spokojeni. Proto naše obchodní politika klade důraz na splatnost většiny odměny až po úspěšném schválení projektu (tzv. bonus z úspěchu). Díky tomu má náš klient jistotu, že se o jeho projekt důkladně postaráme, protože jsme sami motivováni jeho úspěchem.

Komplexní služby

Realizujeme komplexní správu dotačních projektů. Zajišťujeme služby od monitoringu dotačních příležitostí, přes zpracováni žádosti, administraci až po vyúčtování a závěrečnou zprávu dotačních titulů.

Tvoříme internetové stránky v jednoduché podobě dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit administraci těchto stránek i následné zaškolení vlastního personálu zákazníka.